Otvoriť menu
Logo
Otvoriť vyhľadávanieuser-icon

Prihlásiť sa

Prejsť na košík
0

900.99 EUR

APEX 21 železá a hybridy - navrhnuté za pomoci A.I. pre rýchlosť a kontrolu hry.

02.02.2021

Golfové palice

Callaway Apex 21

Nové železá od Callaway modelovej rady Apex 21 ponúkajú mimoriadnu triedu golfových palíc:  kvalitu kovaných želiez a nevídanú úroveň remeselného spracovania.
 
Sú to prvé kované železá navrhnuté za pomoci umelej inteligencie, dizajnované pre vyššiu rýchlosť loptičky a lepšiu konzistenciu rotácie.
 
Masívne jadro Tungsten Energy Core vďaka použitiu volfrámu zvyšuje odpúšťanie/tolerantnosť palice, zatiaľ čo vylepšený tvar hlavy dosahuje ešte lepšiu interakciu s trávnikom. 

Stručne povedané, tieto železá poskytujú vynikajúci výkon s ikonickým pocitom pri každom švihu.

 

Železá Callaway Apex 21

Apex 21 - prvé železá navrhnuté za pomoci A.I.

Technológia Flash Face Cup na kovaných železách Apex bola vôbec prvýkrát navrhnutá pomocou A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia). 

Konštrukcia Flash Face je unikátna pre  každé jedno železo, podporuje vysokú rýchlosť loptičky a zvyšuje mohutnosť rotácie - vďaka tvaru navrhnutému pre každé železo osobitne.

Apex 21 sú skonštruované pre pôsobivú vzdialenosť a kontrolu nad hrou.

Konzistentný vzlet a zvýšená tolerantnosť

Prvýkrát bola implementovaná volfrámová vložka Tungsten Energy Core do želiez triedy Apex.

Vďaka použitiu až 64 gramov volfrámového závažia na jedno železo je možné presne umiestniť ťažisko v každom železe tak, aby toto vyváženie podporilo vynikajúci vzlet loptičky pri hre s každým železom zo sady Apex a zvýšila sa tým zároveň aj tolerancia pri ranách trafených mimo optimálneho stredu úderovej plochy.

 

Pocit blade želiez aj pri modeli zameranom na dĺžku odpalu

Železá rady Apex sú známe svojim čistým, mäkkým pocitom pri údere a modely Apex 21 nie sú iné.

Kovaná mäkká uhlíková oceľ 1025 a patentované uretánové mikroguličky poskytujú výnimočný zvuk a pocit pri údere, zatiaľ čo nový, vylepšený tvar hlavy pomáha zlepšiť pocit hry z trávy.

 

Železá Callaway Apex DCB 21


Úplne nová trieda rady Apex,  model  DCB, je  vysoko výkonné kované železo určené na zlepšenie vašej hry (trieda palíc: game improvement irons), ktoré si plne zaslúži niesť ikonické meno Apex.
 Model DCB umožňuje viacerým golfistom, než to bolo možné doteraz, užiť si železo triedy Apex. 
Poskytujú vzhľad a dojem profesionálnej hráčskej palice, ale s konštrukciou s dutinou v zadnej časti hlavy palice, ktorá robí túto palicu veľmi tolerantnou voči nepresne trafeným úderom.
Sme si istí, že táto kombinácia sa bude golfistom páčiť.


Apex DCB 21 - prvé železá navrhnuté pomocou A.I.

Technológia Flash Face Cup na kovaných železách Apex DCB bola vôbec prvýkrát navrhnutá pomocou A.I. (artificial inteligence – umelá inteligencia). 
Konštrukcia Flash Face je unikátne navrhnutá pre každé železo osobitne tak, aby podporila vysokú rýchlosť loptičky a zvýšila mohutnosť rotácie.
Apex DCB 21 sú skonštruované pre pôsobivú vzdialenosť a kontrolu.

 

Viac tolerantnosti v každom železe v sade

Železá Apex DCB sú z rady Apex Iron najviac odpúšťajúce.
Hlbšia zadná časť s dutinkou a vylepšená šírka podrážky je navrhnutá pre ľahký a  jednoduchý vzlet loptičky a ľahkú interakciu s trávnikom v rôznych povrchoch a hráčskych pozíciach.

Konzistentný vzlet a zvýšená tolerantnosť

Prvýkrát bola implementovaná volfrámová vložka Tungsten Energy Core do želiez triedy Apex.
Vďaka použitiu až 50 gramov volfrámového závažia na jedno železo je možné presne umiestniť ťažisko v každom železe tak, aby toto vyváženie podporilo vynikajúci vzlet loptičky pri hre s každým železom zo sady Apex a zvýšila sa zároveň aj tolerancia pri ranách trafených aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy. 

Úžasný pocit

Železá triedy Apex sú známe svojím ikonickým pocitom pri hre a Apex DCB sa vôbec od toho nelíši. 
Kovaná mäkká uhlíková oceľ 1025 a patentované uretánové mikroguličky poskytujú výnimočný zvuk a pocit pri údere, zatiaľ čo nový tvar zo zadnou dutinkou hlavy pomáha zlepšiť pocit hry z trávy.

 

Železá Callaway Apex Pro 21

Na túre je Apex Pro synonymom pre výkon a vzdialenosť - vďaka prémiovej konštrukcii, ktorá je preukázateľne vynikajúca a zároveň príjemne odlišná. 

Nové Apex Pro 21 urobili teraz ďalší výrazný skok vpred vďaka novej konštrukcii kovaného dutého tela dizajnovaného za pomoci A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia). 

Každý hráč so skrečovým alebo single HCP, ktorý chce mať železá s  rýchlosťou ale i odpúšťaním, by ich mal mať v bagu..

Apex Pro 21 - prvé železá navrhnuté pomocou A.I.

Technológia Flash Face Cup na kovaných železách Apex bola vôbec prvýkrát navrhnutá za pomoci A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia). 

Unikátná konštrukcia nového Flash Face je unikátne navrhnutá pre každé jedno železo osobitne tak, aby sa pri hre s nimi dosahovali vysoké hodnoty COR, t.z. vysoké rýchlosti loptičky a zároveň vyššia mohutnosť spinu. 

(COR - Coeficient of restitution – je koeficient reštitúcie, tzn. pomer konečnej a počiatočnej relatívnej rýchlosti medzi dvoma objektmi po ich zrážke. Normálne sa pohybuje od 0 do 1, kde 1 by bola perfektne elastická kolízia. Dá sa to opísať aj ako meranie straty energie, keď sa dva objekty navzájom zrazia. Čím vyššia hodnota COR, tým lepšia elasticita vznikne pri náraze a zároveň je nižšia strata energie zo samotného nárazu.) 

Sada želiez Apex Pro21 je navrhnutá pre maximalizovanie dosahovanej vzdialenosti pri údere a lepšiu kontrolu, akú ste kedy mali.

Užasný pocit kovaných palíc

Ten nesmierne jemný pocit, ktorý poteší každého nadšenca kovaných želiez. 
Kovaná konštrukcia dutého tela hlavy palice z ocele triedy 1025 a patentované uretánové mikro guľičky vytvárajú pozoruhodnú zmes zvuku a pocitu pri údere, ktorý hráči očakávajú od želiez Apex Pro.

Konzistentný vzlet a zvýšená tolerantnosť

Prvýkrát bola implementovaná volfrámová vložka Tungsten Energy Core do želiez triedy Apex Pro.
Vďaka použitiu až 90 gramov volfrámového závažia na jedno železo je možné presne umiestniť ťažisko v každom železe tak, aby toto vyváženie podporilo vynikajúci vzlet loptičky pri hre s každým železom zo sady Apex Pro a zvýšila sa zároveň aj tolerancia pri ranách trafených aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy.


Železá Callaway Apex MB 21

Nové  železá Apex MB sú postavené pre najlepších hráčov golfu.

Je to krásny a klasický tvar čepele s vysoko výkonnými drážkami, pozoruhodným pocitom a novou konštrukciou vyváženia. 
Toto je vo všetkých ohľadoch prémiové železo s klasickým „žiletkovým“ tvarom hlavy.

Tvarovanie a konštrukcia pre špičkových hráčov

Klasický tvar a štýl s tradičnou tenkou hornou líniou, rafinovanou podrážkou, kompaktnou dĺžkou čepele a ohromujúcim chrómovým povrchom.

Vysoko výkonné 20V drážky

Presné drážky sú navrhnuté tak, aby podporovali vysokú úroveň kontroly úderu a konzistentný spin/rotáciu, ktorý očakávajú špičkoví hráči za akýchkoľvek hracích podmienok. 
Drážky 20V tiež vynikajú tým, že redukujú flier pri hre z rafu a poskytujú ešte väčšiu kontrolu úderu.

Nové závažia na zmenu švihovej váhy

V novom dizajne bolo skonštruované vymeniteľné závažie umiestnené v strede hlavy palice.
To umožňuje meniť švihovú váhu bez zmeny polohy ťažiska.

 

Hybridy Callaway Apex 21

Callaway je už roky jedným z najúspešnejším výrobcov hybridov, ktorý neustále zavádza inovácie, ktoré menia hru pre každý segment tejto kategórie palíc. 

To platí najmä pre nový hybrid Apex, ktorý kombinuje špičkový dizajn výnimočný vďaka návrhu technológie za pomoci A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia) s dosahovaním rýchlosti loptičky, funkcie vylepšenia hry a prispôsobiteľnosti. 
Jedná sa o mimoriadne všestranný a vysoko výkonný balík, ktorý môže pomôcť širokej škále hráčov.

Hybrid Callaway Apex 21

Výnimočná rýchlosť loptičky dosahovaná vďaka novej patentovanej technológii Jailbreak A.I  Velocity Blades.


Jailbreak A.I  Velocity Blades sú  čepele navrhnuté tak, aby zvyšovali vertikálnu tuhosť v blízkosti podrážky palice, čím vytvárajú väčšiu rýchlosť pri dotyku loptičky s úderovou plochou v mieste, kde väčšina hráčov triafa svoje rany.

Tieto čepele (blades)  umožňujú vďaka Face Cup väčší ohyb pri korunke palice pre lepšiu konzistenciu spinu. Čepele sú roztiahnuté, aby sa zvýšila torzná tuhosť, čo vedie k väčšej tolerantnosti po celej úderovej ploche.

Vysoká rýchlosť loptičky z novej Flash Face SS21 navrhnutej A.I.
 
Každý model a každá úderová plocha v nových hybridoch Apex je jedinečná, individuálne navrhnutá za pomoci pokročilých technológií A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia).
Jedná sa o osvedčenú konštrukciu na zvýšenie rýchlosti loptičky, ktorá kladie ešte väčší dôraz na rýchlosť loptičky trafenej aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy.
 
Vysoký vzlet a zvýšená tolerantnosť

Bola implementovaná nová masívná volfrámová vložka pri každom dostupnom lofte.
Pomocou tejto vložky bolo ťažisko posunuté smerom dole, aby sa podporil vysoký štart a vzlet loptičky a poskytlo väčšie odpúšťanie aj pri úderoch trafených mimo optimálneho stredu úderovej plochy.

Vylepšená kontrola letu lopty
Apex Hybridy sa dodávajú s nastaviteľným hoselom/skrutkou, ktorý vám pomôže optimalizovať vaš loft, dráhu letu loptičky, a kontrolu pre ešte väčšiu všestrannosť hry.

 

Hybrid Callaway Apex Pro 21

Nový hybrid Callaway Apex Pro je hybrid pre hráčov, ktorí hľadajú  kompaktný tvar a ovládateľnosť na tvarovanie rán.
 
Je to perfektná voľba od profesionálov na túre až po hráčov s nízkym hendikepom, ktorí požadujú vysoko výkonnú možnosť pre hru z odpaliska, alebo univerzálnu palicu pri hre z férveje na dlhých jamkách Par 4 a Par 5.

Výnimočná rýchlosť loptičky dosahovaná vďaka novej patentovanej technológii Jailbreak A.I  Velocity Blades.


Jailbreak A.I  Velocity Blades sú  čepele navrhnuté tak, aby zvyšovali vertikálnu tuhosť v blízkosti podrážky palice, čím vytvárajú väčšiu rýchlosť pri dotyku loptičky s úderovou plochou v mieste, kde väčšina hráčov triafa svoje rany.

Tieto čepele (blades)  umožňujú vďaka Face Cup väčší ohyb pri korunke palice pre lepšiu konzistenciu spinu. Čepele sú roztiahnuté, aby sa zvýšila torzná tuhosť, čo vedie k väčšej tolerantnosti po celej úderovej ploche.

Vysoká rýchlosť loptičky z novej Flash Face SS21 navrhnutej A.I.
 
Každý model a každá úderová plocha v nových hybridoch Apex Pro je jedinečná, individuálne navrhnutá za pomoci pokročilých technológií A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia).
Jedná sa o osvedčenú konštrukciu na zvýšenie rýchlosti loptičky, ktorá kladie ešte väčší dôraz na rýchlosť loptičky trafenej aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy.

Viac rýchlosti  a tolerantnosti z kovanej  vysoko pevnej 455 Face Cup

Vysoko pevná kovaná oceľ 455 poskytuje vynikajúcu pevnosť a pružnosť, zatiaľ čo Face Cup poskytuje rýchlosť a konzistenciu spinu po celej úderovej ploche.

Dizajn podobný železám
Apex Pro hybrid so svojím fixným krčkom ponúka vzhľad podobný železu – tvar, ktorý  kvalitní hráči uprednostňujú na svojich hybridoch.

Galéria
Video

APEX 21 železá a hybridy - navrhnuté za pomoci A.I. pre rýchlosť a kontrolu hry.

02.02.2021

Golfové palice

Callaway Apex 21

Nové železá od Callaway modelovej rady Apex 21 ponúkajú mimoriadnu triedu golfových palíc:  kvalitu kovaných želiez a nevídanú úroveň remeselného spracovania.
 
Sú to prvé kované železá navrhnuté za pomoci umelej inteligencie, dizajnované pre vyššiu rýchlosť loptičky a lepšiu konzistenciu rotácie.
 
Masívne jadro Tungsten Energy Core vďaka použitiu volfrámu zvyšuje odpúšťanie/tolerantnosť palice, zatiaľ čo vylepšený tvar hlavy dosahuje ešte lepšiu interakciu s trávnikom. 

Stručne povedané, tieto železá poskytujú vynikajúci výkon s ikonickým pocitom pri každom švihu.

 

Železá Callaway Apex 21

Apex 21 - prvé železá navrhnuté za pomoci A.I.

Technológia Flash Face Cup na kovaných železách Apex bola vôbec prvýkrát navrhnutá pomocou A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia). 

Konštrukcia Flash Face je unikátna pre  každé jedno železo, podporuje vysokú rýchlosť loptičky a zvyšuje mohutnosť rotácie - vďaka tvaru navrhnutému pre každé železo osobitne.

Apex 21 sú skonštruované pre pôsobivú vzdialenosť a kontrolu nad hrou.

Konzistentný vzlet a zvýšená tolerantnosť

Prvýkrát bola implementovaná volfrámová vložka Tungsten Energy Core do želiez triedy Apex.

Vďaka použitiu až 64 gramov volfrámového závažia na jedno železo je možné presne umiestniť ťažisko v každom železe tak, aby toto vyváženie podporilo vynikajúci vzlet loptičky pri hre s každým železom zo sady Apex a zvýšila sa tým zároveň aj tolerancia pri ranách trafených mimo optimálneho stredu úderovej plochy.

 

Pocit blade želiez aj pri modeli zameranom na dĺžku odpalu

Železá rady Apex sú známe svojim čistým, mäkkým pocitom pri údere a modely Apex 21 nie sú iné.

Kovaná mäkká uhlíková oceľ 1025 a patentované uretánové mikroguličky poskytujú výnimočný zvuk a pocit pri údere, zatiaľ čo nový, vylepšený tvar hlavy pomáha zlepšiť pocit hry z trávy.

 

Železá Callaway Apex DCB 21


Úplne nová trieda rady Apex,  model  DCB, je  vysoko výkonné kované železo určené na zlepšenie vašej hry (trieda palíc: game improvement irons), ktoré si plne zaslúži niesť ikonické meno Apex.
 Model DCB umožňuje viacerým golfistom, než to bolo možné doteraz, užiť si železo triedy Apex. 
Poskytujú vzhľad a dojem profesionálnej hráčskej palice, ale s konštrukciou s dutinou v zadnej časti hlavy palice, ktorá robí túto palicu veľmi tolerantnou voči nepresne trafeným úderom.
Sme si istí, že táto kombinácia sa bude golfistom páčiť.


Apex DCB 21 - prvé železá navrhnuté pomocou A.I.

Technológia Flash Face Cup na kovaných železách Apex DCB bola vôbec prvýkrát navrhnutá pomocou A.I. (artificial inteligence – umelá inteligencia). 
Konštrukcia Flash Face je unikátne navrhnutá pre každé železo osobitne tak, aby podporila vysokú rýchlosť loptičky a zvýšila mohutnosť rotácie.
Apex DCB 21 sú skonštruované pre pôsobivú vzdialenosť a kontrolu.

 

Viac tolerantnosti v každom železe v sade

Železá Apex DCB sú z rady Apex Iron najviac odpúšťajúce.
Hlbšia zadná časť s dutinkou a vylepšená šírka podrážky je navrhnutá pre ľahký a  jednoduchý vzlet loptičky a ľahkú interakciu s trávnikom v rôznych povrchoch a hráčskych pozíciach.

Konzistentný vzlet a zvýšená tolerantnosť

Prvýkrát bola implementovaná volfrámová vložka Tungsten Energy Core do želiez triedy Apex.
Vďaka použitiu až 50 gramov volfrámového závažia na jedno železo je možné presne umiestniť ťažisko v každom železe tak, aby toto vyváženie podporilo vynikajúci vzlet loptičky pri hre s každým železom zo sady Apex a zvýšila sa zároveň aj tolerancia pri ranách trafených aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy. 

Úžasný pocit

Železá triedy Apex sú známe svojím ikonickým pocitom pri hre a Apex DCB sa vôbec od toho nelíši. 
Kovaná mäkká uhlíková oceľ 1025 a patentované uretánové mikroguličky poskytujú výnimočný zvuk a pocit pri údere, zatiaľ čo nový tvar zo zadnou dutinkou hlavy pomáha zlepšiť pocit hry z trávy.

 

Železá Callaway Apex Pro 21

Na túre je Apex Pro synonymom pre výkon a vzdialenosť - vďaka prémiovej konštrukcii, ktorá je preukázateľne vynikajúca a zároveň príjemne odlišná. 

Nové Apex Pro 21 urobili teraz ďalší výrazný skok vpred vďaka novej konštrukcii kovaného dutého tela dizajnovaného za pomoci A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia). 

Každý hráč so skrečovým alebo single HCP, ktorý chce mať železá s  rýchlosťou ale i odpúšťaním, by ich mal mať v bagu..

Apex Pro 21 - prvé železá navrhnuté pomocou A.I.

Technológia Flash Face Cup na kovaných železách Apex bola vôbec prvýkrát navrhnutá za pomoci A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia). 

Unikátná konštrukcia nového Flash Face je unikátne navrhnutá pre každé jedno železo osobitne tak, aby sa pri hre s nimi dosahovali vysoké hodnoty COR, t.z. vysoké rýchlosti loptičky a zároveň vyššia mohutnosť spinu. 

(COR - Coeficient of restitution – je koeficient reštitúcie, tzn. pomer konečnej a počiatočnej relatívnej rýchlosti medzi dvoma objektmi po ich zrážke. Normálne sa pohybuje od 0 do 1, kde 1 by bola perfektne elastická kolízia. Dá sa to opísať aj ako meranie straty energie, keď sa dva objekty navzájom zrazia. Čím vyššia hodnota COR, tým lepšia elasticita vznikne pri náraze a zároveň je nižšia strata energie zo samotného nárazu.) 

Sada želiez Apex Pro21 je navrhnutá pre maximalizovanie dosahovanej vzdialenosti pri údere a lepšiu kontrolu, akú ste kedy mali.

Užasný pocit kovaných palíc

Ten nesmierne jemný pocit, ktorý poteší každého nadšenca kovaných želiez. 
Kovaná konštrukcia dutého tela hlavy palice z ocele triedy 1025 a patentované uretánové mikro guľičky vytvárajú pozoruhodnú zmes zvuku a pocitu pri údere, ktorý hráči očakávajú od želiez Apex Pro.

Konzistentný vzlet a zvýšená tolerantnosť

Prvýkrát bola implementovaná volfrámová vložka Tungsten Energy Core do želiez triedy Apex Pro.
Vďaka použitiu až 90 gramov volfrámového závažia na jedno železo je možné presne umiestniť ťažisko v každom železe tak, aby toto vyváženie podporilo vynikajúci vzlet loptičky pri hre s každým železom zo sady Apex Pro a zvýšila sa zároveň aj tolerancia pri ranách trafených aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy.


Železá Callaway Apex MB 21

Nové  železá Apex MB sú postavené pre najlepších hráčov golfu.

Je to krásny a klasický tvar čepele s vysoko výkonnými drážkami, pozoruhodným pocitom a novou konštrukciou vyváženia. 
Toto je vo všetkých ohľadoch prémiové železo s klasickým „žiletkovým“ tvarom hlavy.

Tvarovanie a konštrukcia pre špičkových hráčov

Klasický tvar a štýl s tradičnou tenkou hornou líniou, rafinovanou podrážkou, kompaktnou dĺžkou čepele a ohromujúcim chrómovým povrchom.

Vysoko výkonné 20V drážky

Presné drážky sú navrhnuté tak, aby podporovali vysokú úroveň kontroly úderu a konzistentný spin/rotáciu, ktorý očakávajú špičkoví hráči za akýchkoľvek hracích podmienok. 
Drážky 20V tiež vynikajú tým, že redukujú flier pri hre z rafu a poskytujú ešte väčšiu kontrolu úderu.

Nové závažia na zmenu švihovej váhy

V novom dizajne bolo skonštruované vymeniteľné závažie umiestnené v strede hlavy palice.
To umožňuje meniť švihovú váhu bez zmeny polohy ťažiska.

 

Hybridy Callaway Apex 21

Callaway je už roky jedným z najúspešnejším výrobcov hybridov, ktorý neustále zavádza inovácie, ktoré menia hru pre každý segment tejto kategórie palíc. 

To platí najmä pre nový hybrid Apex, ktorý kombinuje špičkový dizajn výnimočný vďaka návrhu technológie za pomoci A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia) s dosahovaním rýchlosti loptičky, funkcie vylepšenia hry a prispôsobiteľnosti. 
Jedná sa o mimoriadne všestranný a vysoko výkonný balík, ktorý môže pomôcť širokej škále hráčov.

Hybrid Callaway Apex 21

Výnimočná rýchlosť loptičky dosahovaná vďaka novej patentovanej technológii Jailbreak A.I  Velocity Blades.


Jailbreak A.I  Velocity Blades sú  čepele navrhnuté tak, aby zvyšovali vertikálnu tuhosť v blízkosti podrážky palice, čím vytvárajú väčšiu rýchlosť pri dotyku loptičky s úderovou plochou v mieste, kde väčšina hráčov triafa svoje rany.

Tieto čepele (blades)  umožňujú vďaka Face Cup väčší ohyb pri korunke palice pre lepšiu konzistenciu spinu. Čepele sú roztiahnuté, aby sa zvýšila torzná tuhosť, čo vedie k väčšej tolerantnosti po celej úderovej ploche.

Vysoká rýchlosť loptičky z novej Flash Face SS21 navrhnutej A.I.
 
Každý model a každá úderová plocha v nových hybridoch Apex je jedinečná, individuálne navrhnutá za pomoci pokročilých technológií A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia).
Jedná sa o osvedčenú konštrukciu na zvýšenie rýchlosti loptičky, ktorá kladie ešte väčší dôraz na rýchlosť loptičky trafenej aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy.
 
Vysoký vzlet a zvýšená tolerantnosť

Bola implementovaná nová masívná volfrámová vložka pri každom dostupnom lofte.
Pomocou tejto vložky bolo ťažisko posunuté smerom dole, aby sa podporil vysoký štart a vzlet loptičky a poskytlo väčšie odpúšťanie aj pri úderoch trafených mimo optimálneho stredu úderovej plochy.

Vylepšená kontrola letu lopty
Apex Hybridy sa dodávajú s nastaviteľným hoselom/skrutkou, ktorý vám pomôže optimalizovať vaš loft, dráhu letu loptičky, a kontrolu pre ešte väčšiu všestrannosť hry.

 

Hybrid Callaway Apex Pro 21

Nový hybrid Callaway Apex Pro je hybrid pre hráčov, ktorí hľadajú  kompaktný tvar a ovládateľnosť na tvarovanie rán.
 
Je to perfektná voľba od profesionálov na túre až po hráčov s nízkym hendikepom, ktorí požadujú vysoko výkonnú možnosť pre hru z odpaliska, alebo univerzálnu palicu pri hre z férveje na dlhých jamkách Par 4 a Par 5.

Výnimočná rýchlosť loptičky dosahovaná vďaka novej patentovanej technológii Jailbreak A.I  Velocity Blades.


Jailbreak A.I  Velocity Blades sú  čepele navrhnuté tak, aby zvyšovali vertikálnu tuhosť v blízkosti podrážky palice, čím vytvárajú väčšiu rýchlosť pri dotyku loptičky s úderovou plochou v mieste, kde väčšina hráčov triafa svoje rany.

Tieto čepele (blades)  umožňujú vďaka Face Cup väčší ohyb pri korunke palice pre lepšiu konzistenciu spinu. Čepele sú roztiahnuté, aby sa zvýšila torzná tuhosť, čo vedie k väčšej tolerantnosti po celej úderovej ploche.

Vysoká rýchlosť loptičky z novej Flash Face SS21 navrhnutej A.I.
 
Každý model a každá úderová plocha v nových hybridoch Apex Pro je jedinečná, individuálne navrhnutá za pomoci pokročilých technológií A.I. (artificial inteligence = umelá inteligencia).
Jedná sa o osvedčenú konštrukciu na zvýšenie rýchlosti loptičky, ktorá kladie ešte väčší dôraz na rýchlosť loptičky trafenej aj mimo optimálneho stredu úderovej plochy.

Viac rýchlosti  a tolerantnosti z kovanej  vysoko pevnej 455 Face Cup

Vysoko pevná kovaná oceľ 455 poskytuje vynikajúcu pevnosť a pružnosť, zatiaľ čo Face Cup poskytuje rýchlosť a konzistenciu spinu po celej úderovej ploche.

Dizajn podobný železám
Apex Pro hybrid so svojím fixným krčkom ponúka vzhľad podobný železu – tvar, ktorý  kvalitní hráči uprednostňujú na svojich hybridoch.

Galéria
Video