Otvoriť menu
Logo
Otvoriť vyhľadávanieuser-icon

Prihlásiť sa

Prejsť na košík
0

900.99 EUR

Cena

šípka

do

Charakteristika

šípka

Značky

šípka

Pohlavie

šípka

Druhy palíc

šípka

Orientácia (RH/LH)

šípka
Obrázok ku produktu Golfové palice

Golfové palice

Pripravený na hru: na našom eshope nájdete všetko pre vašu golfovú hru. Vybavíme vás kompletnými setmi alebo sadami vyskladanými podľa úrovne vašej hry.

Porozmýšľajte o druhoch golfových palíc, ktoré chcete mať vo svojom bagu, už pri svojom nákupe.

Golfové drivery sú palicami, ktoré vám pri hre zaistia dlhú vzdialenosť pri prvom odpale. Táto palica je najdlhšia vo vašom bagu, s najnižším loftom. Loft opisuje uhol - čím nižší je loft, tým nižším oblúkom bude letieť loptička. Začínajúci golfisti, ktorí potrebujú pomôcť s vynesením loptičky do výšky, by sa mali rozhodnúť pre drivery s vyšším loftom.

Fairway dreva pomáhajú pri dlhých odpaloch z tíčka aj z férveja. Tieto palice majú menšiu veľkosť hlavy palice, čo môže byť využité pre lepšie ovládanie smeru letu loptičky pri hre z tíčka alebo pre dosiahnutie väčšej vzdialenosti z férveja.

Golfové železa sa používajú na hranie na vzdialenosť pod 180m. Typy želiez s väčšou a hlbšou časťou hlavy železa (Game improvement irons) pomáhajú pri hre začínajúcim golfistom väčším odpúšťaním pri nie celkom presnom údere stredom úderovej plochy.

Hybridy sú premosťujúcimi palicami vo vašom bagu— posúvajú vás medzi drevy a železy. Pomáhajú preklenúť rozdiel medzi vzdialenosťou dosiahnuteľnou férvejovým drevom a kontrolou úderu dosiahnuteľnou železom. Hybridy môžu nahradiť ťažko hrateľná dlhá železa, pretože kombinujú presnosť železa s odpúšťaním dreva.

Dnešné putry sú navrhované s 3-4 stupňami loftu, čo umožňuje hladké rolovanie loptičky a minimálne sklzy. Na výber sú putry rôznych tvarov.

Golfista môže mať počas hry v bagu maximálne 14 palíc, v typickom sete je to 10-12 palíc, čím zostáva ešte miesto na doplnenie do budúcnosti ďalších palíc podľa vašej potreby. Kompletené sety majú obvykle zloženie z kombinácie želiez, hybridu, dreva, driveru a samozrejme nesmie chýbať puter.

Kompletné sady sú výborné kompletné riešenie pre golfistov všetkých úrovní.Pre skúsenejších golfistov je vhodné za pomoci nášho odborníka zmerať golfový švih a nafitovať sadu palíc vyskladanú podľa potrieb a úrovne jeho hry. Golfové sady palíc sú k dispozícii vo variantách pre pravákov alebo ľavákov. Vyberte si zo širokej ponuky značiek Callaway Golf, Titleist, Taylor Made, Ping, Mizuno, Srixon, Cobra Golf, Cleveland, Spalding, Wilson či iné. Radi vám poradíme s výberom vhodnej sady pre vás buď telefonicky, mailom, na našich fitting dňoch alebo osobne v našej predajni. Svoje nové golfové palice budete potrebovať uložiť a ochrániť v golfovom bagu: pozrite si našu čirokú ponuku cart bagov pre upevnenie na golfovom vozíku alebo stand bagov vhodných aj na nosenie na chrbte. 

Pripravený na hru: na našom eshope nájdete všetko pre vašu golfovú hru. Vybavíme vás kompletnými ...

viac

Checkbox vybraný
Skladom
Checkbox vybraný
Novinky
Checkbox vybraný
Výpredaj
Produktov na stránke:
KategórieKategórie

Kategórie

FilterFilter

Filter

Obrázok ku produktu Golfové palice - Wedge Titleist SM9 TC MRH TT DG S200 M-Grind

Golfové palice - Wedge Titleist SM9 TC MRH TT DG S200 M-Grind

Skladom

199 €

56.08
58.08
60.08
56.08
58.08
60.08