Otvoriť menu
Logo
Otvoriť vyhľadávanieuser-icon

Prihlásiť sa

Prejsť na košík
0

900.99 EUR

Najlepšie rany s ľahko hrateľnými palicami novej rodiny Callaway Big Bertha 23

05.06.2023

Golfové palice

Callaway Big Bertha 23
  Callaway Big Bertha REVA 

Dosiahnite vaše najlepšie rany s ľahko hrateľnými palicami novej rodiny Callaway Big Bertha 23.


Big Bertha je jedným z najznámejších mien v golfe. Palice rady Big Bertha poskytujú výkon, ktorý mení hru a robí ju zábavnejšou pre hráčov všetkých schopností. 
Ikonická značka Big Bertha je súčasťou golfu už od roku 1991, kedy Callaway predstavila prvýkrát svoj skutočne hru-meniaci „nadrozmerný“ driver. Názov Big Bertha sa odvtedy používa pri rôznych produktoch - od palíc po loptičky a tašky, a dnes je táto značka opäť vlajkovou loďou Callaway v oblasti golfovej výbavy - palíc, ktoré sú určené na hru pre potešenie a jednoduché triafanie rán.

 

Nový driver Big Bertha 23 je špeciálne navrhnutý s ultra nízkym predným ťažiskom pre hráčov, ktorí chcú zmenšiť svoj slice (odklonenie loptičky po údere od priameho letu), pre dosiahnutie priamej vzdialenosti a ľahkého vzletu loptičky. 
Od veľkorysého profilu až po vysokopevnú XL tvár sú tieto drivre skonštruované pre jednoduchšie triafanie férvejí a pre väčšiu istotu hráčov pri ranách.
Driver Callaway Big Bertha 2023 je vyvážený nezvyčajne vpredu, s nízkym spinom, ktorý podporuje maximálne ľahký vzlet loptičky aj pre hráčov, ktorí majú ťažkosti dosiahnuť rovný let loptičky a hráčov s nižšou rýchlosťou švihu.

 

Driver Callaway Big Bertha 23 
 
 

Veľmi odlišný draw driver.
Najlepšie draw drivre zvyčajne sľubujú odpustenie extrémnych zásahov mimo stredu úderovej plochy. Využitím nízkeho a hlbokého/zadného ťažiska vytvárajú vysoký moment zotrvačnosti (MOI), čo je tradične koncept najviac spojený s maximálnym celkovým odpustením a častejším rovným triafaním férvejí. Ale Big Bertha 23 je úplne iné „zviera“. Cieľom Callaway pri novej Big Berthe bolo vytvoriť driver znižujúci spin, pretože znížením rotácie je možné zúžiť rozptyl a zvýšiť presnosť úderov.
Nový driver Big Bertha 23 má ťažisko vpredu, podobne ako najlepšie drivre značky Callaway s nízkou rotáciou ako Epic Sub Zero alebo Paradym Triple Diamond. 


 


Big Bertha 23 je taká dobrá v tom, na čo je určená, že golfisti, ktorí dosahujú otáčky 3 000 – 4 000 ot./min., môžu očakávať zníženie rotácie až o 400 – 500 ot./min. 
Pre mnohých pomalých a nekonzistentných golfistov, ktorí zvyknú končiť neustále mimo férveje v rough-e, premení Big Bertha ich údery s driverom na hrateľné rany. 
A tam, kde sa golfoví fitéri v minulosti často uchyľovali ku kontrole spinu znižovaním loftu, vďaka čomu sú ale hlavy náročnejšie na priamy úder, nová Big Bertha 23 ponúka golfistom, ktorí to potrebujú, vyšší loft pri súčasne nizšom spine. 

 

Podobná technológia, ale nepravidelný tvar hlavy
Drivre vyvážené do draw nie sú vždy tými najzhovievavejšími dostupnými drivrami, pretože vďaka tomu, že hmota je v päte umiestnená o niečo viac vpredu, MOI zvyčajne mierne klesá. Aj keď sa Big Bertha vďaka svojej úderovej ploche navrhnutej za pomoci umelej inteligencie považuje za veľmi robustnú, znamená to, že golfisti zaznamenajú väčšiu konzistentnosť rotácie medzi zásahmi trafenými v strede úderovej plochy, ako aj mimo stredu, čo je podľa spoločnosti výhodnejšie, než len naháňať sa za najvyšším MOI na trhu.
Big Bertha prichádza s novou technológiou Jailbreak - zrýchlenia loptičky vďaka odľahčenému lichobežníku za úderovou plochou, ktorý zvyšuje rýchlosť loptičky po údere, dokonca na úrovni brilantných nových driverov produktovej rady Paradym, ktoré boli uvedené na trh tento rok. 
Nový takmer trojuholníkový tvar hlavy je však veľmi odlišný od ostatných driverov z ponuky Callaway pre rok 2023 a je špeciálne navrhnutý tak, aby prostredníctvom svojho tvaru vzbudzoval pocit sebadôvery.

 

Ľahký a dlhý
Nie je žiadnym tajomstvom, že s ľahšími golfovými palicami sa ľahšie švihá vyššou rýchlosťou, a práve preto sú grafitové shafty štandardom pri moderných driveroch, fairway drevách a hybridoch. Ale Big Bertha špecificky útočí na rýchlosť švihu od základov. Už triaxiálna korunka z uhlíkových vlákien odstraňuje neefektívne zaťaženie z vrchu hlavy, no je tu tiež ľahký grafitový shaft RCH s jednoduchým vzletom, ktorý zaisťuje, že aj posledná kvapka rýchlosti bude efektívne využitá, aj u tých najnižších rýchlostí švihu.
A na zaistenie maximálnej rýchlosti loptičky bez ohľadu na to, kde zasiahnete loptičku, je tu tiež nová úderová plocha veľkosti XL.
Nezáleží na tom, či bojujete s nízkou rýchlosťou, chronickým slice alebo nedostatočným vzletom pre maximalizáciu prenosovej vzdialenosti, Big Bertha 2023 je jedným z najlepších dostupných driverov pre hráčov s nízkou rýchlosťou a vyšším handicapom. 


VLASTNOSTI A VÝHODY
 
Priama vzdialenosť a redukcia slice z ultranízkeho, predného ťažiska.
Pre hráčov, ktorí bojujú so slice, Big Bertha prináša technológie, ktoré menia hru. Nízke a predné ťažsko (CG – Center of Gravity) pomáha znižovať rotáciu, ktorá môže spôsobovať slice. Big Bertha tiež využíva váhu v päte na podporu dosiahnutia draw.
Veľký, odpúšťajúci sweet spot skonštruovaný pomocou umelej inteligencie (A.I.) a XL úderová plocha s vysokou pevnosťou
Veľká XL tvár hlavy drivera Big Bertha sa vyznačuje veľkým sweet spot – ideálnym stredom úderovej plochy, a využíva špičkovú A.I. technológiu na optimalizáciu rýchlosti a rotácie po celej úderovej ploche.
Veľká rýchlosť loptičky vďala novému Jailbreak  A.I.
Úplne nový ľahký systém Jailbreak bol vylepšený, aby poskytoval stabilitu a neuveriteľne veľké rýchlosti loptičky.
Neuveriteľné odpúšťanie vďaka sebavedomému tvaru Berthy
S veľkoryso natiahnutým profilom a veľkým, odpúšťajúcim tvarom hlavy, Big Bertha vzbudzuje dôveru a podporuje neuveriteľné odpúšťanie.
Ľahko dosahovaná vzdialenosť 
Vďaka trojosovej karbónovej korunke a ľahkým komponentom je Big Bertha od základu navrhnutá tak, aby podporovala ľahký švih.

 

Fervejové drevá BIG BERTHA 23

 
Big Bertha Fairway Woods sú navrhnuté s mimoriadne zhovievavým tvarom a s optimalizovaným zaťažením - pre hráčov, ktorí chcú obmedziť svoje slice rany a ľahko švihať pri rozmanitých podmienkach úderov.
Sú skonštruované pre ľahký vzlet loptičky, vysokú rýchlosť loptičky a väčšiu presnosť, takže vaša loptička letí rovno. 


VLASTNOSTI A VÝHODY
 
Jednoduchý vzlet loptičky vďaka odpúšťajúcemu tvaru Big Berthy 23.
Férvejové drevá Big Bertha 23 sú optimalizované pre hráčov, ktorí hľadajú väčšiu tolerantnosť. Nadrozmerný profil a plytký dizajn tváre vzbudzujú dôveru na úderovej ploche, poskytujú vysoký a ľahký štart. Používajú tiež postupne kratšie dĺžky shaftu na podporu konzistentného kontaktu pre lepší štart a nosnú vzdialenosť.
Sila Big Bertha 23 vďaka Jailbreak s Batwing Technology
Jailbreak s technológiou Batwing stabilizuje telo a umožňuje pružnosť tváre hlavy pre dosiahnutie sily a neuveriteľne vysokej rýchlosti lopty.
Vysoká rýchlosť lopty vďaka úderovej ploche s vysokou pevnosťou navrhnutej za pomoci A.I. 
Férvejové drevá Big Bertha 23 sú navrhnuté za pomoci najmodernejšej A.I. technológie pre zvýšenie rýchlosti na celej úderovej ploche. Každá úderová plocha je jedinečne navrhnutá v celej zostave tak, aby sa optimalizoval výkon.
Ľahko dosahovaná vzdialenosť 
Vďaka trojosovej karbónovej korunke a ľahkým komponentom, férvejové drevá Big Bertha ľahko švihajú a vypúšťajú loptu. Nastaviteľnosť na 3-dreve a  5-dreve umožňuje hráčom ďalšie úpravy štartu loptičky a jej spinu.
 

 

Hybridy Callaway BIG BERTHA 23

Nové hybridy Big Bertha sú určené pre golfistov, ktorí pri hre uprednostňujú hybridy pred dlhými železami. 
Je ľahké ich zasiahnuť vďaka lákavému tvaru Big Bertha a vystreliť extrémne vysoko z presne umiestneného volfrámového závažia. 
Tieto konštrukcie sú vyvinuté s vylepšeným odsadením, aby sa obmedzil váš výsek dopadu rany, takže strely lietajú ďaleko a neuveriteľne rovno.

 

VLASTNOSTI A VÝHODY

Neuveriteľné odpustenie vďaka tvaru Big Bertha 23, ktorý podporuje dôveru
Veľký tvar hlavy s veľkým objemom poskytuje neuveriteľnú toleranciu, je to hybrid, ktorý je mimoriadne ľahké zasiahnuť. Vylepšený offset pomáha znížiť slice a bočnú rotáciu pre rovný a výnimočne dlhý let lopty.
Vysoký, jednoduchý štart z presného volfrámového závažia
Presný volfrám je umiestnený vo vnútri tak, aby poskytoval vynikajúcu tolerantnosť a vysoký štart lopty. Ľahké komponenty ľahko švihajú a podporujú odpal lopty vysoko do vzduchu, zatiaľ čo nastaviteľná matica poskytuje možnosť optimalizovať trajektóriu.
Vysoká rýchlosť lopty vďaka Jailbreak  s A.I. technológiou Batwing
Jailbreak s technológiou Batwing navrhnutý za pomoci A.I. stabilizuje telo a zároveň umožňuje pružnosť tváre hlavy pre neuveriteľne rýchle rýchlosti lopty po celej úderovej ploche.
Optimalizovaná rýchlosť a rotácia vďaka Face Cup navrhnutej za pomoci A.I. 
Vysoko pevný 455 tvárový pohár (face cup) je navrhnutý za pomoci A.I. technológie pre optimalizáciu rýchlosti a rotácie po celej úderovej ploche. Každý model má tvar jedinečne navrhnutý za pomoci A.I, na zvýšenie výkonu pri konkrétnom lofte.


Železá BIG BERTHA 23

 
Určené pre hráčov, ktorí hľadajú železá, ktoré sa dajú ľahko trafiťa dosahujú  výnimočnú rýchlosť loptičky. 
Železá Big Bertha podporujú vynikajúce odpustenie vo veľkorysom a sebavedomom tvare. 
Tieto železá sú navrhnuté tak, aby poskytovali ľahkú vzdialenosť a silné rany železami aj pri zásahoch mimo ideálneho stredu.

 

VLASTNOSTI A VÝHODY
 
Výnimočný vzlet a ovládanie z presného volfrámového váženia
Presný volfrám sa používa dvoma spôsobmi na zlepšenie vzletu a ovládania. Až 11 g vonkajšieho volfrámu je umiestnených na podporu vynikajúceho odpúšťania. 
A až 43 g vnútorného volfrámu je umiestnených tak, aby vytvorili výkonné dlhé železá a krátke železá s jednoduchým ovládaním a presným zásahom.


 


Vysoká rýchlosť lopty a rotácia vďaka Face Cup navrhnutou za pomoci A.I.
Vysoko pevná úderová plocha v tvare šálky využíva A.I. na optimalizáciu rýchlosti a rotácie po celej tvári. Každá hlava v sade má unikátny tvar navrhnutý za pomoci A.I. na zvýšenie výkonu.
Klasický tvar Big Bertha bol vylepšený, aby vzbudzoval dôveru na úderovej ploche. Každé železo je navrhnuté s hrubšími hornými líniami, širšími podrážkami, vylepšeným odsadením a dlhšími dĺžkami čepele na vytvorenie tolerantnosti a priameho letu lopty.


 


Jednoduché švihanie s vynikajúcim pocitom
Železá Big Bertha využívajú ľahké komponenty, ktoré poskytujú riešenie, s ktorým sa  ľahko švihá. Patentované uretánové mikroguľôčky poskytujú vynikajúci pocit pri zachovaní výnimočnej rýchlosti lopty.

Prémiový vzhľad s čiernym povrchom.  
Úplne nové železá Big Bertha teraz prichádzajú s úžasnou povrchovou úpravou Black Smoke. Táto ultra odolná povrchová úprava vytvára vo vašom bagu výnimočný  prémiový vzhľad.

 

Copyright: Golf Centrum s.r.o
 

Galéria

Najlepšie rany s ľahko hrateľnými palicami novej rodiny Callaway Big Bertha 23

05.06.2023

Golfové palice

Callaway Big Bertha 23
  Callaway Big Bertha REVA 

Dosiahnite vaše najlepšie rany s ľahko hrateľnými palicami novej rodiny Callaway Big Bertha 23.


Big Bertha je jedným z najznámejších mien v golfe. Palice rady Big Bertha poskytujú výkon, ktorý mení hru a robí ju zábavnejšou pre hráčov všetkých schopností. 
Ikonická značka Big Bertha je súčasťou golfu už od roku 1991, kedy Callaway predstavila prvýkrát svoj skutočne hru-meniaci „nadrozmerný“ driver. Názov Big Bertha sa odvtedy používa pri rôznych produktoch - od palíc po loptičky a tašky, a dnes je táto značka opäť vlajkovou loďou Callaway v oblasti golfovej výbavy - palíc, ktoré sú určené na hru pre potešenie a jednoduché triafanie rán.

 

Nový driver Big Bertha 23 je špeciálne navrhnutý s ultra nízkym predným ťažiskom pre hráčov, ktorí chcú zmenšiť svoj slice (odklonenie loptičky po údere od priameho letu), pre dosiahnutie priamej vzdialenosti a ľahkého vzletu loptičky. 
Od veľkorysého profilu až po vysokopevnú XL tvár sú tieto drivre skonštruované pre jednoduchšie triafanie férvejí a pre väčšiu istotu hráčov pri ranách.
Driver Callaway Big Bertha 2023 je vyvážený nezvyčajne vpredu, s nízkym spinom, ktorý podporuje maximálne ľahký vzlet loptičky aj pre hráčov, ktorí majú ťažkosti dosiahnuť rovný let loptičky a hráčov s nižšou rýchlosťou švihu.

 

Driver Callaway Big Bertha 23 
 
 

Veľmi odlišný draw driver.
Najlepšie draw drivre zvyčajne sľubujú odpustenie extrémnych zásahov mimo stredu úderovej plochy. Využitím nízkeho a hlbokého/zadného ťažiska vytvárajú vysoký moment zotrvačnosti (MOI), čo je tradične koncept najviac spojený s maximálnym celkovým odpustením a častejším rovným triafaním férvejí. Ale Big Bertha 23 je úplne iné „zviera“. Cieľom Callaway pri novej Big Berthe bolo vytvoriť driver znižujúci spin, pretože znížením rotácie je možné zúžiť rozptyl a zvýšiť presnosť úderov.
Nový driver Big Bertha 23 má ťažisko vpredu, podobne ako najlepšie drivre značky Callaway s nízkou rotáciou ako Epic Sub Zero alebo Paradym Triple Diamond. 


 


Big Bertha 23 je taká dobrá v tom, na čo je určená, že golfisti, ktorí dosahujú otáčky 3 000 – 4 000 ot./min., môžu očakávať zníženie rotácie až o 400 – 500 ot./min. 
Pre mnohých pomalých a nekonzistentných golfistov, ktorí zvyknú končiť neustále mimo férveje v rough-e, premení Big Bertha ich údery s driverom na hrateľné rany. 
A tam, kde sa golfoví fitéri v minulosti často uchyľovali ku kontrole spinu znižovaním loftu, vďaka čomu sú ale hlavy náročnejšie na priamy úder, nová Big Bertha 23 ponúka golfistom, ktorí to potrebujú, vyšší loft pri súčasne nizšom spine. 

 

Podobná technológia, ale nepravidelný tvar hlavy
Drivre vyvážené do draw nie sú vždy tými najzhovievavejšími dostupnými drivrami, pretože vďaka tomu, že hmota je v päte umiestnená o niečo viac vpredu, MOI zvyčajne mierne klesá. Aj keď sa Big Bertha vďaka svojej úderovej ploche navrhnutej za pomoci umelej inteligencie považuje za veľmi robustnú, znamená to, že golfisti zaznamenajú väčšiu konzistentnosť rotácie medzi zásahmi trafenými v strede úderovej plochy, ako aj mimo stredu, čo je podľa spoločnosti výhodnejšie, než len naháňať sa za najvyšším MOI na trhu.
Big Bertha prichádza s novou technológiou Jailbreak - zrýchlenia loptičky vďaka odľahčenému lichobežníku za úderovou plochou, ktorý zvyšuje rýchlosť loptičky po údere, dokonca na úrovni brilantných nových driverov produktovej rady Paradym, ktoré boli uvedené na trh tento rok. 
Nový takmer trojuholníkový tvar hlavy je však veľmi odlišný od ostatných driverov z ponuky Callaway pre rok 2023 a je špeciálne navrhnutý tak, aby prostredníctvom svojho tvaru vzbudzoval pocit sebadôvery.

 

Ľahký a dlhý
Nie je žiadnym tajomstvom, že s ľahšími golfovými palicami sa ľahšie švihá vyššou rýchlosťou, a práve preto sú grafitové shafty štandardom pri moderných driveroch, fairway drevách a hybridoch. Ale Big Bertha špecificky útočí na rýchlosť švihu od základov. Už triaxiálna korunka z uhlíkových vlákien odstraňuje neefektívne zaťaženie z vrchu hlavy, no je tu tiež ľahký grafitový shaft RCH s jednoduchým vzletom, ktorý zaisťuje, že aj posledná kvapka rýchlosti bude efektívne využitá, aj u tých najnižších rýchlostí švihu.
A na zaistenie maximálnej rýchlosti loptičky bez ohľadu na to, kde zasiahnete loptičku, je tu tiež nová úderová plocha veľkosti XL.
Nezáleží na tom, či bojujete s nízkou rýchlosťou, chronickým slice alebo nedostatočným vzletom pre maximalizáciu prenosovej vzdialenosti, Big Bertha 2023 je jedným z najlepších dostupných driverov pre hráčov s nízkou rýchlosťou a vyšším handicapom. 


VLASTNOSTI A VÝHODY
 
Priama vzdialenosť a redukcia slice z ultranízkeho, predného ťažiska.
Pre hráčov, ktorí bojujú so slice, Big Bertha prináša technológie, ktoré menia hru. Nízke a predné ťažsko (CG – Center of Gravity) pomáha znižovať rotáciu, ktorá môže spôsobovať slice. Big Bertha tiež využíva váhu v päte na podporu dosiahnutia draw.
Veľký, odpúšťajúci sweet spot skonštruovaný pomocou umelej inteligencie (A.I.) a XL úderová plocha s vysokou pevnosťou
Veľká XL tvár hlavy drivera Big Bertha sa vyznačuje veľkým sweet spot – ideálnym stredom úderovej plochy, a využíva špičkovú A.I. technológiu na optimalizáciu rýchlosti a rotácie po celej úderovej ploche.
Veľká rýchlosť loptičky vďala novému Jailbreak  A.I.
Úplne nový ľahký systém Jailbreak bol vylepšený, aby poskytoval stabilitu a neuveriteľne veľké rýchlosti loptičky.
Neuveriteľné odpúšťanie vďaka sebavedomému tvaru Berthy
S veľkoryso natiahnutým profilom a veľkým, odpúšťajúcim tvarom hlavy, Big Bertha vzbudzuje dôveru a podporuje neuveriteľné odpúšťanie.
Ľahko dosahovaná vzdialenosť 
Vďaka trojosovej karbónovej korunke a ľahkým komponentom je Big Bertha od základu navrhnutá tak, aby podporovala ľahký švih.

 

Fervejové drevá BIG BERTHA 23

 
Big Bertha Fairway Woods sú navrhnuté s mimoriadne zhovievavým tvarom a s optimalizovaným zaťažením - pre hráčov, ktorí chcú obmedziť svoje slice rany a ľahko švihať pri rozmanitých podmienkach úderov.
Sú skonštruované pre ľahký vzlet loptičky, vysokú rýchlosť loptičky a väčšiu presnosť, takže vaša loptička letí rovno. 


VLASTNOSTI A VÝHODY
 
Jednoduchý vzlet loptičky vďaka odpúšťajúcemu tvaru Big Berthy 23.
Férvejové drevá Big Bertha 23 sú optimalizované pre hráčov, ktorí hľadajú väčšiu tolerantnosť. Nadrozmerný profil a plytký dizajn tváre vzbudzujú dôveru na úderovej ploche, poskytujú vysoký a ľahký štart. Používajú tiež postupne kratšie dĺžky shaftu na podporu konzistentného kontaktu pre lepší štart a nosnú vzdialenosť.
Sila Big Bertha 23 vďaka Jailbreak s Batwing Technology
Jailbreak s technológiou Batwing stabilizuje telo a umožňuje pružnosť tváre hlavy pre dosiahnutie sily a neuveriteľne vysokej rýchlosti lopty.
Vysoká rýchlosť lopty vďaka úderovej ploche s vysokou pevnosťou navrhnutej za pomoci A.I. 
Férvejové drevá Big Bertha 23 sú navrhnuté za pomoci najmodernejšej A.I. technológie pre zvýšenie rýchlosti na celej úderovej ploche. Každá úderová plocha je jedinečne navrhnutá v celej zostave tak, aby sa optimalizoval výkon.
Ľahko dosahovaná vzdialenosť 
Vďaka trojosovej karbónovej korunke a ľahkým komponentom, férvejové drevá Big Bertha ľahko švihajú a vypúšťajú loptu. Nastaviteľnosť na 3-dreve a  5-dreve umožňuje hráčom ďalšie úpravy štartu loptičky a jej spinu.
 

 

Hybridy Callaway BIG BERTHA 23

Nové hybridy Big Bertha sú určené pre golfistov, ktorí pri hre uprednostňujú hybridy pred dlhými železami. 
Je ľahké ich zasiahnuť vďaka lákavému tvaru Big Bertha a vystreliť extrémne vysoko z presne umiestneného volfrámového závažia. 
Tieto konštrukcie sú vyvinuté s vylepšeným odsadením, aby sa obmedzil váš výsek dopadu rany, takže strely lietajú ďaleko a neuveriteľne rovno.

 

VLASTNOSTI A VÝHODY

Neuveriteľné odpustenie vďaka tvaru Big Bertha 23, ktorý podporuje dôveru
Veľký tvar hlavy s veľkým objemom poskytuje neuveriteľnú toleranciu, je to hybrid, ktorý je mimoriadne ľahké zasiahnuť. Vylepšený offset pomáha znížiť slice a bočnú rotáciu pre rovný a výnimočne dlhý let lopty.
Vysoký, jednoduchý štart z presného volfrámového závažia
Presný volfrám je umiestnený vo vnútri tak, aby poskytoval vynikajúcu tolerantnosť a vysoký štart lopty. Ľahké komponenty ľahko švihajú a podporujú odpal lopty vysoko do vzduchu, zatiaľ čo nastaviteľná matica poskytuje možnosť optimalizovať trajektóriu.
Vysoká rýchlosť lopty vďaka Jailbreak  s A.I. technológiou Batwing
Jailbreak s technológiou Batwing navrhnutý za pomoci A.I. stabilizuje telo a zároveň umožňuje pružnosť tváre hlavy pre neuveriteľne rýchle rýchlosti lopty po celej úderovej ploche.
Optimalizovaná rýchlosť a rotácia vďaka Face Cup navrhnutej za pomoci A.I. 
Vysoko pevný 455 tvárový pohár (face cup) je navrhnutý za pomoci A.I. technológie pre optimalizáciu rýchlosti a rotácie po celej úderovej ploche. Každý model má tvar jedinečne navrhnutý za pomoci A.I, na zvýšenie výkonu pri konkrétnom lofte.


Železá BIG BERTHA 23

 
Určené pre hráčov, ktorí hľadajú železá, ktoré sa dajú ľahko trafiťa dosahujú  výnimočnú rýchlosť loptičky. 
Železá Big Bertha podporujú vynikajúce odpustenie vo veľkorysom a sebavedomom tvare. 
Tieto železá sú navrhnuté tak, aby poskytovali ľahkú vzdialenosť a silné rany železami aj pri zásahoch mimo ideálneho stredu.

 

VLASTNOSTI A VÝHODY
 
Výnimočný vzlet a ovládanie z presného volfrámového váženia
Presný volfrám sa používa dvoma spôsobmi na zlepšenie vzletu a ovládania. Až 11 g vonkajšieho volfrámu je umiestnených na podporu vynikajúceho odpúšťania. 
A až 43 g vnútorného volfrámu je umiestnených tak, aby vytvorili výkonné dlhé železá a krátke železá s jednoduchým ovládaním a presným zásahom.


 


Vysoká rýchlosť lopty a rotácia vďaka Face Cup navrhnutou za pomoci A.I.
Vysoko pevná úderová plocha v tvare šálky využíva A.I. na optimalizáciu rýchlosti a rotácie po celej tvári. Každá hlava v sade má unikátny tvar navrhnutý za pomoci A.I. na zvýšenie výkonu.
Klasický tvar Big Bertha bol vylepšený, aby vzbudzoval dôveru na úderovej ploche. Každé železo je navrhnuté s hrubšími hornými líniami, širšími podrážkami, vylepšeným odsadením a dlhšími dĺžkami čepele na vytvorenie tolerantnosti a priameho letu lopty.


 


Jednoduché švihanie s vynikajúcim pocitom
Železá Big Bertha využívajú ľahké komponenty, ktoré poskytujú riešenie, s ktorým sa  ľahko švihá. Patentované uretánové mikroguľôčky poskytujú vynikajúci pocit pri zachovaní výnimočnej rýchlosti lopty.

Prémiový vzhľad s čiernym povrchom.  
Úplne nové železá Big Bertha teraz prichádzajú s úžasnou povrchovou úpravou Black Smoke. Táto ultra odolná povrchová úprava vytvára vo vašom bagu výnimočný  prémiový vzhľad.

 

Copyright: Golf Centrum s.r.o
 

Galéria