Otvoriť menu
Logo
Otvoriť vyhľadávanieuser-icon

Prihlásiť sa

Prejsť na košík
0

900.99 EUR

Putter Odyssey White Hot OG - ikona sa vracia späť ... lepšia ako kedykoľvek predtým! 

28.01.2021

Golfové palice

Stvorenie ikony WHITE HOT

V samotných počiatkoch značky Odyssey  - špecialistu na putre - to boli vložky Stronomic, ktoré pomohli tejto značke presadiť sa na masovom golfovom trhu, ako aj u hráčov na túre. 
Vložka v hlave putra bola  mäkkšia ako oceľ, čo vyhovovalo patovaniu s golfovými loptičkami s pevnejším povrchom, ktoré sa v tom čase používali. 
Vložka bola tiež ľahšia ako oceľ, čo umožňovalo lepšie rozloženie hmotnosti vrámci putra. Mala aj vyšší koeficient trenia, takže vytvorila lepší valivý moment.
Boli tu však nevýhody, najvýznamnejšiou bola skutočnosť, že mala menší odraz ako kovová úderová plocha, takže lopta sa nevyrolovala podľa očakávania hráčov.

Koncom 90. rokov hľadali inžinieri v Odyssey lepší materiál na prekonanie problémov, ktoré mala vložka  Stronomic. 
Keďže v tom čase už Odyssey patrila do firemnej „rodiny“ Callaway, zakladeľ firmy Ely Callaway navrhol: „Prečo neskúsiť použiť rovnaké materiály, aké sú použité na povrchoch golfových loptičiek?
Značka Callaway, hoci sa v tej dobe ešte len začínala venovať golfovým loptičkám, mala schopných inžinierov so znalosťami v oblasti týchto uretánových materiálov. 
Inžinieri Odyssey konzultovali so svojimi kolegami z Callaway a pustili sa do navrhovania a vývoja novej vložky. 

Použili rovnaké materiály, aké sa v zmysle golfových pravidiel mohli používať pre povrch golfových loptičiek, a vyšlo to. Konkrétnejšie, fungovalo to dobre ... naozaj, naozaj dobre! 
Uretán, použitý na vytvorenie povrchu golfovej loptičky, má veľmi dobrý odraz, pretože je navrhnutý tak, aby pomáhal golfovej loptičke lietať rýchlo a ďaleko. 
Rýchlosť, ktorú loptička dosahovala pri údere plochou tejto novej vložky, bola oveľa rýchlejšia ako pri vložke Stronomic a taktiež bola oveľa konzistentnejšia. 
Pocit pri údere bol skvelý, mäkší ako pri Stronomic. Pocit z úderu medzi loptičkou a vložkou z rovnakého materiálu ako loptička bolo niečo, čo predtým hráči nezažili.

Zrodila sa legendárna vložka  White Hot

V roku 2000 bola predstavená prvá línia putterov White Hot, okamžite zaujala golfistov všetkých výkonností po celom svete. 

Trh golfových putrov a profesionálni hráči vzali tieto nové putre doslova útokom.

O to úžasnejšie je, že dnes, po viac ako 20 rokoch, je White Hot stále veľmi obľúbenou vložkou obrovského množstva hráčov, vrátane profesionálov. 

Bezkonkurenčnosť, to je  skutočná podstata vložky White Hot.

Sláva vložky White Hot

White Hot je najikonickejšia, najhranejšia a najúznávanejšia vložka putrov všetkých čias.
Nastavila priemyselný štandard na viac ako 20 rokov a je to dizajn, ktorý hráči Tour požadujú. 

Teraz sa vracia späť ... lepšia ako kedykoľvek predtým! 

Prečo ju Odyssesy prináša naspäť?

V Odyssey je jednou z najdôležitejších vecí, počúvanie svojich zákazníkov.
Intenzívne zberajú spätnú väzbu a požiadavky od rekreačných golfistov, lepších hráčov a samozrejme od profesionálov z Tour. 
A občas prichádza niečo tak hlasno, že sa to ani už nedá ďalej  ignorovať. To je prípad úderovej vložky White Hot. 
Bolo jasné, že treba  vrátiť White Hot späť, ale vedeli, že ak ju chcú vrátiť späť, musí to byť všetko ešte vylepšené. Predpokladom bolo, že vložka by mala mať rovnakú milovanú konštrukciu ako originál, podobné tvary putrov, ale mali by byť znovu vylepšené. 
Každý tvar v novej produktovej rade bol vyvinutý s dôrazom na každý detail. Každý polomer bol premeraný, zvážený a každá zmes bola preskúmaná. 
Na novú produktovú radu vložiek Whit Hot  bola predstavená nová povrchová úprava PVD a povrchové frézovanie. 
Výsledkom je najlepšie vyzerajúca línia putterov White Hot, aké kedy Odyssey predstavila. 

Originálna vložka White Hot je teda späť a lepšia ako kedykoľvek predtým, v prémiovom vysoko-výkonnom balíčku pre všetkých golfistov. 
Táto dvojdielna uretánová vložka vytvára dojem, zvuk a výkon, ktorý určuje štandard v priemysle už viac ako 20 rokov. 

Je to inovácia, ktorá pomohla Odyssey dosiahnuť celosvetovo vedúcu pozíciu medzi putrami v štandardnom maloobchodnim predaji ako aj # 1 v rámci hlavných svetových túr. 

Modely White Hot OG sú k dispozícii s plynulým oceľovým shaftom alebo s prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo-červenej farbe. 

Oba shafty sú presne osadené so šedým gumeným gripom  DFX Rubber Grip, ktorý novým putrom White Hot OG dodáva klasický vzhľad a dojem.

Shaft  Stroke Lab
Inovatívny shaft putrov Odyssey je samozrejme použitý aj pri nových putroch White Hot OG.
Stroke Lab je úplne novo-vyvinutý inovatívny multimateriálový shaft, ktorý sa skladá z kombinácie ocele a grafitu. Tento úplne nový prístup k vyváženiu putra cez odľahčený shaft je unikátny pre putre Odyssey. 
V čom je Stroke Lab taký zaujímavý ? 
Väčšina golfistov má nekonzistentný putovací švih, preto sa väčšina súčasných technológii u putrov snaží o zlepšenie kvality rolovania loptičky a tým maskovať tento problém s úderom. Stroke Lab technológia napomáha zlepšeniu samotného putovacieho úderu zásadnou redistribúciou váhy na jednotlivých častiach putra. 
Technológia: 
Stroke Lab shaft je o celých 40 gramov ľahší vďaka inovatívnej multimateriálovej konštrukcii shaftu, ktorá kombinuje grafitové telo s pevnou oceľovou špičkou. Dokopy váži shaft len 75 gramov, ktoré sú koncentrované v oceľovej špičke shaftu. 
Ušetrená váha (10 gramov ) bola pridaná do hlavy vo forme prídavných závaží v hlave. 
Druhá časť ušetrenej váhy (30 gramov) bola pridaná na konci gripu. 
Celková ušetrená váha vo vrchnej časti shaftu (40 gramov ) je vsunutá na konci shaftu formou špeciálneho nábojového závažia. 
Prečo je toto vyváženie také dôležité? 
Efekt nového Stroke Lab shaftu je dramatický. Podľa testov Odyssey dochádza k zásadnému zlepšeniu konzistencie časovania pri backswingu, lepšiemu uhlu úderu, rýchlosti a smeru lopty. Golfista lepšie cíti kyvadlový pohyb, ktorý ho príjemne navádza, hrá presnejšie a tento presný úder je zároveň jednoduchšie opakovateľný. 
Čo je ešte zaujímavé na konštrukcii shaftu? 
Shaft je tuhší a má menší krut oproti štandardným putrom, čo zabezpečuje lepšiu kontrolu novej, ťažšej hlavy. 
Ako Stroke Lab zlepšuje úder? 
Dodatočná váha na vrchnom konci putra mení dynamiku putovania, podporuje priamy kyvadlový pohyb, ľahko opakovateľný, mäkký a presný úder.


Modely:

White Hot OG #1 
White Hot OG #1 je puter klasického kladivkového typu s kľukovým hoselom, s výrazným vyvážením do pätky putra, podporujúce oblúkový typ putovania, putovanie s tendenciou rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo-červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom  DFX Rubber Grip.

White Hot OG #1 WS
White Hot OG #1 je puter klasického kladivkového typu so širšou  hlavou putra, so skloneným krkom. Vyváženie je do pätky putra, podporujúci oblúkový typ putovania, putovanie s tendeciou rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip.

White Hot OG 2-Ball puter
Puter White Hot OG 2-Ball  je preslávený puter maletového tvaru s dvojitým ohnutím shaftu, vyvážením do stredu hlavy putra, podporujúci kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip.

White Hot OG Rossie puter
Puter White Hot OG Rossie je malý maletový puter s vyvážením do stredu hlavy putra, podporujúci kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený s prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip.

White Hot OG Rossie S puter
Puter White Hot OG Rossie S je puter maletového tvaru s vyvážením do pätky putra, podporujúci oblúkový typ putovania, putovanie s tendeciou rotácie úderovej plohy pri údere.
Rossie je klasický dizajn Odyssey, ktorý obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 

White Hot OG #5 puter
Puter White Hot OG #5 je maletový puter s vyvážením do stredu hlavy putra, s jedným  ohnutím shaftu, vhodný pre  kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 


White Hot OG #7 puter
Puter White Hot OG #7  je maletový puter s vyvážením do stredu hlavy putra, s dvojitým  ohnutím shaftu, vhodný pre  kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 

White Hot OG #7S puter
Puter White Hot OG #7  je veľmi populárny model s ikonickým tvarom hlavy putra.
Ikonický tvar hlavy putra, shaft so skloneným krkom, vyváženie je do pätky putra, podporujúci oblúkový typ putovania, putovanie s tendeciou rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 

Galéria
Video

Putter Odyssey White Hot OG - ikona sa vracia späť ... lepšia ako kedykoľvek predtým! 

28.01.2021

Golfové palice

Stvorenie ikony WHITE HOT

V samotných počiatkoch značky Odyssey  - špecialistu na putre - to boli vložky Stronomic, ktoré pomohli tejto značke presadiť sa na masovom golfovom trhu, ako aj u hráčov na túre. 
Vložka v hlave putra bola  mäkkšia ako oceľ, čo vyhovovalo patovaniu s golfovými loptičkami s pevnejším povrchom, ktoré sa v tom čase používali. 
Vložka bola tiež ľahšia ako oceľ, čo umožňovalo lepšie rozloženie hmotnosti vrámci putra. Mala aj vyšší koeficient trenia, takže vytvorila lepší valivý moment.
Boli tu však nevýhody, najvýznamnejšiou bola skutočnosť, že mala menší odraz ako kovová úderová plocha, takže lopta sa nevyrolovala podľa očakávania hráčov.

Koncom 90. rokov hľadali inžinieri v Odyssey lepší materiál na prekonanie problémov, ktoré mala vložka  Stronomic. 
Keďže v tom čase už Odyssey patrila do firemnej „rodiny“ Callaway, zakladeľ firmy Ely Callaway navrhol: „Prečo neskúsiť použiť rovnaké materiály, aké sú použité na povrchoch golfových loptičiek?
Značka Callaway, hoci sa v tej dobe ešte len začínala venovať golfovým loptičkám, mala schopných inžinierov so znalosťami v oblasti týchto uretánových materiálov. 
Inžinieri Odyssey konzultovali so svojimi kolegami z Callaway a pustili sa do navrhovania a vývoja novej vložky. 

Použili rovnaké materiály, aké sa v zmysle golfových pravidiel mohli používať pre povrch golfových loptičiek, a vyšlo to. Konkrétnejšie, fungovalo to dobre ... naozaj, naozaj dobre! 
Uretán, použitý na vytvorenie povrchu golfovej loptičky, má veľmi dobrý odraz, pretože je navrhnutý tak, aby pomáhal golfovej loptičke lietať rýchlo a ďaleko. 
Rýchlosť, ktorú loptička dosahovala pri údere plochou tejto novej vložky, bola oveľa rýchlejšia ako pri vložke Stronomic a taktiež bola oveľa konzistentnejšia. 
Pocit pri údere bol skvelý, mäkší ako pri Stronomic. Pocit z úderu medzi loptičkou a vložkou z rovnakého materiálu ako loptička bolo niečo, čo predtým hráči nezažili.

Zrodila sa legendárna vložka  White Hot

V roku 2000 bola predstavená prvá línia putterov White Hot, okamžite zaujala golfistov všetkých výkonností po celom svete. 

Trh golfových putrov a profesionálni hráči vzali tieto nové putre doslova útokom.

O to úžasnejšie je, že dnes, po viac ako 20 rokoch, je White Hot stále veľmi obľúbenou vložkou obrovského množstva hráčov, vrátane profesionálov. 

Bezkonkurenčnosť, to je  skutočná podstata vložky White Hot.

Sláva vložky White Hot

White Hot je najikonickejšia, najhranejšia a najúznávanejšia vložka putrov všetkých čias.
Nastavila priemyselný štandard na viac ako 20 rokov a je to dizajn, ktorý hráči Tour požadujú. 

Teraz sa vracia späť ... lepšia ako kedykoľvek predtým! 

Prečo ju Odyssesy prináša naspäť?

V Odyssey je jednou z najdôležitejších vecí, počúvanie svojich zákazníkov.
Intenzívne zberajú spätnú väzbu a požiadavky od rekreačných golfistov, lepších hráčov a samozrejme od profesionálov z Tour. 
A občas prichádza niečo tak hlasno, že sa to ani už nedá ďalej  ignorovať. To je prípad úderovej vložky White Hot. 
Bolo jasné, že treba  vrátiť White Hot späť, ale vedeli, že ak ju chcú vrátiť späť, musí to byť všetko ešte vylepšené. Predpokladom bolo, že vložka by mala mať rovnakú milovanú konštrukciu ako originál, podobné tvary putrov, ale mali by byť znovu vylepšené. 
Každý tvar v novej produktovej rade bol vyvinutý s dôrazom na každý detail. Každý polomer bol premeraný, zvážený a každá zmes bola preskúmaná. 
Na novú produktovú radu vložiek Whit Hot  bola predstavená nová povrchová úprava PVD a povrchové frézovanie. 
Výsledkom je najlepšie vyzerajúca línia putterov White Hot, aké kedy Odyssey predstavila. 

Originálna vložka White Hot je teda späť a lepšia ako kedykoľvek predtým, v prémiovom vysoko-výkonnom balíčku pre všetkých golfistov. 
Táto dvojdielna uretánová vložka vytvára dojem, zvuk a výkon, ktorý určuje štandard v priemysle už viac ako 20 rokov. 

Je to inovácia, ktorá pomohla Odyssey dosiahnuť celosvetovo vedúcu pozíciu medzi putrami v štandardnom maloobchodnim predaji ako aj # 1 v rámci hlavných svetových túr. 

Modely White Hot OG sú k dispozícii s plynulým oceľovým shaftom alebo s prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo-červenej farbe. 

Oba shafty sú presne osadené so šedým gumeným gripom  DFX Rubber Grip, ktorý novým putrom White Hot OG dodáva klasický vzhľad a dojem.

Shaft  Stroke Lab
Inovatívny shaft putrov Odyssey je samozrejme použitý aj pri nových putroch White Hot OG.
Stroke Lab je úplne novo-vyvinutý inovatívny multimateriálový shaft, ktorý sa skladá z kombinácie ocele a grafitu. Tento úplne nový prístup k vyváženiu putra cez odľahčený shaft je unikátny pre putre Odyssey. 
V čom je Stroke Lab taký zaujímavý ? 
Väčšina golfistov má nekonzistentný putovací švih, preto sa väčšina súčasných technológii u putrov snaží o zlepšenie kvality rolovania loptičky a tým maskovať tento problém s úderom. Stroke Lab technológia napomáha zlepšeniu samotného putovacieho úderu zásadnou redistribúciou váhy na jednotlivých častiach putra. 
Technológia: 
Stroke Lab shaft je o celých 40 gramov ľahší vďaka inovatívnej multimateriálovej konštrukcii shaftu, ktorá kombinuje grafitové telo s pevnou oceľovou špičkou. Dokopy váži shaft len 75 gramov, ktoré sú koncentrované v oceľovej špičke shaftu. 
Ušetrená váha (10 gramov ) bola pridaná do hlavy vo forme prídavných závaží v hlave. 
Druhá časť ušetrenej váhy (30 gramov) bola pridaná na konci gripu. 
Celková ušetrená váha vo vrchnej časti shaftu (40 gramov ) je vsunutá na konci shaftu formou špeciálneho nábojového závažia. 
Prečo je toto vyváženie také dôležité? 
Efekt nového Stroke Lab shaftu je dramatický. Podľa testov Odyssey dochádza k zásadnému zlepšeniu konzistencie časovania pri backswingu, lepšiemu uhlu úderu, rýchlosti a smeru lopty. Golfista lepšie cíti kyvadlový pohyb, ktorý ho príjemne navádza, hrá presnejšie a tento presný úder je zároveň jednoduchšie opakovateľný. 
Čo je ešte zaujímavé na konštrukcii shaftu? 
Shaft je tuhší a má menší krut oproti štandardným putrom, čo zabezpečuje lepšiu kontrolu novej, ťažšej hlavy. 
Ako Stroke Lab zlepšuje úder? 
Dodatočná váha na vrchnom konci putra mení dynamiku putovania, podporuje priamy kyvadlový pohyb, ľahko opakovateľný, mäkký a presný úder.


Modely:

White Hot OG #1 
White Hot OG #1 je puter klasického kladivkového typu s kľukovým hoselom, s výrazným vyvážením do pätky putra, podporujúce oblúkový typ putovania, putovanie s tendenciou rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo-červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom  DFX Rubber Grip.

White Hot OG #1 WS
White Hot OG #1 je puter klasického kladivkového typu so širšou  hlavou putra, so skloneným krkom. Vyváženie je do pätky putra, podporujúci oblúkový typ putovania, putovanie s tendeciou rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip.

White Hot OG 2-Ball puter
Puter White Hot OG 2-Ball  je preslávený puter maletového tvaru s dvojitým ohnutím shaftu, vyvážením do stredu hlavy putra, podporujúci kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip.

White Hot OG Rossie puter
Puter White Hot OG Rossie je malý maletový puter s vyvážením do stredu hlavy putra, podporujúci kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený s prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip.

White Hot OG Rossie S puter
Puter White Hot OG Rossie S je puter maletového tvaru s vyvážením do pätky putra, podporujúci oblúkový typ putovania, putovanie s tendeciou rotácie úderovej plohy pri údere.
Rossie je klasický dizajn Odyssey, ktorý obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 

White Hot OG #5 puter
Puter White Hot OG #5 je maletový puter s vyvážením do stredu hlavy putra, s jedným  ohnutím shaftu, vhodný pre  kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 


White Hot OG #7 puter
Puter White Hot OG #7  je maletový puter s vyvážením do stredu hlavy putra, s dvojitým  ohnutím shaftu, vhodný pre  kyvadlový typ putovania, putovanie s tendeciou minimálnej rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 

White Hot OG #7S puter
Puter White Hot OG #7  je veľmi populárny model s ikonickým tvarom hlavy putra.
Ikonický tvar hlavy putra, shaft so skloneným krkom, vyváženie je do pätky putra, podporujúci oblúkový typ putovania, putovanie s tendeciou rotácie úderovej plohy pri údere. 
Obsahuje legendárnu vložku White Hot, je vybavený prevratným multimateriálovým shaftom Stroke Lab v novej jablkovo červenej farbe, s presne osadeným šedým gumeným gripom DFX Rubber Grip. 

Galéria
Video